Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Plan zajęć

  • Program zajęć UTW w roku akademickim 2018/2019

    Uwaga: Plan zajęć może ulec zmianie.

     

    Na poszczególne zajęcia zapisujemy się u instruktora, uczestnicząc w nich według poniższego harmonogramu zajęć.


    Uwaga: Słuchacze deklarując chęć uczestnictwa w zajęciach Gimnastyki korekcyjnej nie uczestniczą już w zajęciach Pilatesu.

  •  

  • HARMONOGRAM ZAJĘĆ UTW 2018 - 2019 DO POBRANIA (Proszę kliknąć w link, aby pobrać harmonogram)
     

    PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

    J.angielski

    9.00 -10.00

    10.00-11.00

    11.00 -12.00

    (zajęcia dodatkowo płatne)

    K. Grochala

    MCK PGE Giganty Mocy

    sala konferencyjna

    J.angielski

    9.00 -10.00

    10.00-11.00

    (zajęcia dodatkowo płatne)

     

    02.10.2018 godz.9.00
    (sala koncertowa) – spotkanie organizacyjne, podział na grupy

     

    K. Grochala

    MCK GWAREK

     

    J.angielski

    9.00 -10.00

    10.00-11.00

    11.00-12.00

    (zajęcia dodatkowo płatne)

    K. Grochala

    MCK GWAREK

    J.angielski

    9.00 -10.00

    10.00-11.00

    (zajęcia dodatkowo płatne)

    K. Grochala

    MCK GWAREK

    Chór

    9.45-10.45

     

     

    E.Wesołowska

    MCK

    sala teatralna

    Chór

    9.45-10.45

               E.Wesołowska

    MCK

     mała sala teatralna

     

    Sekcja turystyczna

    11.00-12.00

    P. Renata Musiał

    Sala koncertowa

    Zajęcia z turystyki rozpoczną się 09.10.2018r godz. 11.00

    -spotkanie organizacyjne

     

    Klub Rękodzieła UTW

     

    10.00 -11.30

    Spotkanie organizacyjne, zapisy

    A. Bielska

    sala plastyczna

    Pilates

    9.30 – 10.30

    D. Ponimirska

     

    WAŻNE: Słuchacz wybiera między gimnastyką korekcyjną a pilatesem

     

    sala baletowa

    Język niemiecki

    11.30-12.30

     

    Zapisy hol PGE Giganty Mocy.

    (zajęcia dodatkowo płatne)

    B. Szewczyk

    MCK GWAREK

    Taniec

    11.30-12.15
    -I gr.

    12.15-13.00
    -II gr.

    W. Olczak

    sala baletowa

     08.10.2018r. godz. 12.00 - zapisy wszystkich chętnych na zajęcia taneczne.

    Gimnastyka korekcyjna

    12.00-13.00 I gr.

    13.00-14.00 II gr. 14.00 -15.00 III gr.

    15.00-16.00 IV gr

     Ż. Hanusiak

    sala baletowa

    Streaching

     

    13.30 -14.15

    A. Wojtuch

     

    sala baletowa

    Joga

    10.30 -11.30 I gr.

    11.30 -12.30 IIgr.

    (zajęcia dodatkowo płatne)

    D. Ponimirska

    sala baletowa

    04.10.2018 godz.10.30

    -zapisy dla obu grup

    BASEN

    15.30 -16.30

    (zapisy na basenie + zajęcia)

    ul. Czapliniecka 96
    Powiatowe Centrum Sportu

    (zajęcia dodatkowo płatne)

    BASEN

    15.30.00-16.30

    ul. Czapliniecka 96
    Powiatowe Centrum Sportu

    (zajęcia dodatkowo płatne)

    02.10.2018 godz. 12.00
    (sala teatralno-widowiskowa PGE Giganty Mocy) – spotkanie organizacyjne, podział na grupy

    WAŻNE: Słuchacz wybiera między gimnastyką korekcyjną a pilatesem. 

    Informatyka

    17.00 -18.00

    18.00 – 19.00

    S. Marczak

    sala warsztatowa

    Pierwsze zajęcia z Informatyki odbędą się 08.10.2018r. godz. 16.30- podział na grupy

     

    Sekcja turystyczna

    13.00 -14.00

    R. Musiał

    sala koncertowa

     

     

    Informatyka

    16.30 -17.30

    S. Marczak

    sala warsztatowa PGE Giganty Mocy

    Pierwsze zajęcia z Informatyki odbędą się 08.10.2018r. godz. 16.30- podział na grupy

     

    Zajęcia z rozwoju  osobistego

    16.15-17.45

    E. Adasiewicz

    sala koncertowa

    WYKŁADY DLA UTW

    16.30 -18.00

    (Wykłady odbywają się raz w m-cu)

    sala koncertowa

    O wykładzie informujemy osobnym plakatem

       

    Psychologia

    17.30 -19.00

    M. Ziętkowska

    sala koncertowa

    Zapisy 08.10.2018 godz. 17.30

           

 

Organizator

Miasto Bełchatów