Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Upiór w Operetce”

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na multimedialne widowisko operowe, pn. „Upiór w Operetce”, które odbędzie się 15 listopada o godzinie 19:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

Operetka podobnie jak i opera, ma swojego upiora, postać pełną tajemnic których rąbek uchyli podczas pełnego humoru spektaklu. Jego historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański, w interpretacjach solistów polskiej sceny operetkowej: Sylwii Lorens oraz Jakuba Oczkowskiego z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura. Widowisko to również solistyczne popisy znakomitego skrzypka Kamila Skickiego. W rolę upiora wciela się Artur Dziurman. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne. Czas trwania: 90 min.

Bilety w cemnie 95 zł (I Sektor), 75 zł (II Sektor), 55 zł (Balkon) oraz 60 zł (Ulgowe - Sektor: I i II) do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.
Organizatorem spektaklu jest Krakowska Filharmonia Futura.

Organizator

Miasto Bełchatów