Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Słaba płeć” - seans w ramach letniej edycji Kina na Leżakach

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na letnią edycję „Kina na Leżakach”! Pierwszy seans pod chmurką odbędzie się 30 czerwca o godzinie 22:00, na placu przed sceną plenerową MCK PGE Giganty Mocy. 

Ciepły wieczór, wielki ekran, dobry film i setki wygodnych leżaków – to letnia propozycja MCK dla miłośników dobrego kina! Podczas pierwszego seansu goszczącego co roku w Bełchatowie „Kina na leżakach”, będzie można obejrzeć jeden z najpopularniejszych polskich filmów ostatnich lat – komedię, pt. „Słaba płeć”. Mobilne kino stanie przed sceną plenerową MCK PGE Gigantów Mocy.
Wstęp wolny.

Opis filmu:
Zośka (Olga Bołądź) jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

Organizator

Miasto Bełchatów