Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wystawa fotografii Aleksandry Sarzyńskiej

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii na wystawę autorstwa Aleksandry Sarzyńskiej. Prace młodej bełchatowianki będzie można oglądać od 5 września 2017r na dolnym foyer budynku MCK PGE Giganty Mocy. 

Aleksandra Sarzyńska jest absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego w Bełchatowie, a obecnie studentką Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu na kierunku Fotografii i multimediów. Przygodę z aparatem rozpoczęła już od dziecka.
Na początku fotografowała rośliny, zwierzęta, później krajobrazy, koleżanki, autoportrety, a na ASP poznała bardziej artystyczne podejście do tematu.

,,Wewnętrzne tajemnice" to wystawa, którą zapewne każdy może interpretować na swój sposób. Fotografie, które zobaczymy pokażą, że każdy z nas skrywa w sobie coś co niekoniecznie chce odkryć przed światem. Są to tęsknoty, marzenia, emocje, a czasem po prostu nasza wyobraźnia.


Autorka prac poza fotografią, interesuje się również muzyką i jak sama zapowiada - zamierza wrócić do śpiewania w niedalekiej przyszłości. 

Wystawę będzie można oglądać do końca września 2017r.

 

 

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów