Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wystawa fotografii Aleksandry Sarzyńskiej

Miejskie Centrum Kultury zaprasza miłośników fotografii na wystawę autorstwa Aleksandry Sarzyńskiej, pt. "Wewnętrzne tajemnice". Prace młodej bełchatowianki będzie można oglądać od 5 września, na dolnym foyer budynku MCK PGE Giganty Mocy.
 
Aleksandra Sarzyńska jest absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego w Bełchatowie, a obecnie studentką Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu na kierunku Fotografii i Multimediów. Przygodę z fotografią rozpoczęła już jako dziecko.
Na początku fotografowała rośliny oraz zwierzęta, następnie zainteresowała się fotografią ludzi oraz krajobrazów. Podczas studiów poznała z kolei bardziej artystyczne podejście do tematu.
 
,,Wewnętrzne tajemnice" to wystawa, którą każdy może interpretować na swój sposób. Fotografie, które zostaną zaprezentowane w MCK PGE Gigantach Mocy, pokażą, że każdy z nas skrywa w sobie coś, co niekoniecznie chce odkryć przed światem. Są to tęsknoty, marzenia, emocje, a czasem po prostu... nasza wyobraźnia.
 
Wystawę będzie można oglądać do końca września.

 

 

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów