Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl "Kłamstwo" - plejada gwiazd na scenie MCK

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza spektakl teatralny, pt. „Kłamstwo”, który odbędzie się 28 października o godzinie 18:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Niesamowite i przenikliwe, a przy tym, zabawne studium... kłamstwa. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo. Jak to jest możliwe?
Widzowie podczas oglądania spektaklu spadają z krzeseł z rozbawienia, za chwilę wracają na miejsca dyskretnie zerkając wokół i szukając wsparcia i zrozumienia u innych kobiet i mężczyzn. Wpływa na to nie tylko rewelacyjna,. nieprzewidywalna fabuła ale też świetna gra cenionych aktorów.
Reżyser spektaklu – Wojciech Malajkat: „Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy potrafią wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawić publiczność i sprawić, że, paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy”.
Jakie będą reakcje bełchatowskiej Publiczności? Tego dowiemy się 28 października.

Bilety w cenie 80 – 90 zł do nabycia w kasach Miejskiego Centrum Kultury.

Organizator

Miasto Bełchatów