Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"Za jakie grzechy dobry Boże?" w sierpniowym Kinie na Leżakach

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na kolejny seans w ramach „Kina na leżakach”, który odbędzie się 26 sierpnia o godzinie 20:00, na palcu przed sceną plenerową MCK PGE Giganty Mocy. Na ekranie – francuski hit ostatnich lat, komedia: „Za jakie grzechy dobry Boże?”. 
 
Lato w końcu odpaliło ze zdwojoną mocą a ciepłe wieczory znów zachęcają do wyjścia z domu. W związku z tym, Miejskie Centrum Kultury wychodzi w miasto! Z wielkim ekranem, projektorem, leżakami i dobrym filmem.
Podczas sierpniowego seansu, pod szyldem "Kino na Leżakach", bełchatowianie będą mogli obejrzeć jedną z najlepszych francuskich komedii ostatnich lat, film: „Za jakie grzechy dobry Boże?”. 
I to w nie byle jakich okolicznościach! Na naszych widzów czekać 
będą wygodne leżaki, wielki ekran i.. dużo uśmiechu!

Lato, leżak, dobry film, towarzystwo... czego chcieć więcej w sobotni wieczór?

Opis filmu:
O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?
 
Z uwagi na ograniczoną ilość leżaków, prosimy o wcześniejsze przybycie.

Organizator

Miasto Bełchatów