Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Sobota na szpilkach”

 
Miejskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną edycję najbardziej kobiecego wydarzenia w mieście – „Sobotę na szpilkach”, które odbędzie się 16 września.
W programie seans filmowy oraz warsztaty stylu.
 
Podczas wrześniowej edycji „Soboty na Szpilkach”, panie po raz kolejny będą mogły skupić się na swoich zainteresowaniach i potrzebach, podczas dedykowanych dla nich wydarzeń.
Święto kobiet rozpocznie się seansem w kinie Kultura. Na ekranie zostanie wyświetlony film, pt. „Paryż może poczekać”. Debiut Eleanor Coppoli - żony legendarnego Francisa Forda Coppoli – to piękna, zabawna i wzruszająca opowieść o odkrywaniu życia na nowo.
 
Po seansie, uczestniczki spotkania będą mogły poddać się stylowym metamorfozom, podczas warsztatów modowych, które poprowadzi stylistka – Anna Mikulska. Oprócz przeglądu najnowszych trendów, panie dowiedzą się, m.in. jak korygować sylwetkę i uwydatnić swoje atuty oraz w jakiś sposób modnie nosić ubrania ze swojej szafy. Podczas spotkania stylistka dobierze do  garderoby uczestniczek nowe elementy i odświeży stylizacje za pomocą dodatków i ciekawych detali.
To nie wszystko! Podczas sobotniego spotkania, przygotujemy również pokazowe stylizacje, złożone z elementów opartych o najnowsze trendy; poplotkujemy przy kawie i ciasteczkach a także rozlosujemy wśród uczestniczek atrakcyjne nagrody.
 
Program:
Seans filmu „Paryż może poczekać” (kino KULTURA,godzina: 15:00)
Życie Anne (Diane Lane) powinno być spełnieniem marzeń. Kobieta jest bowiem żoną bogatego hollywoodzkiego producenta – Michaela (Alec Baldwin) i towarzyszy mu w podróżach po całym świecie. Anne żyje jednak w cieniu zapracowanego i nieobecnego męża, a żar namiętności w ich małżeństwie wypalił się już dawno. Pewnego dnia bliski współpracownik Michaela – beztroski Francuz o imieniu Jacques (Arnaud Viard), proponuje jej podróż samochodem z odbywającego się w Cannes festiwalu filmowego do Paryża. Zaplanowana na siedem godzin podróż, zamienia się w dwudniową przygodę pełną najlepszego jedzenia, doskonałego wina, zapierających dech widoków, nieoczekiwanego humoru oraz… szczypty romansu.
 
Warsztaty „Stylowe metamorfozy” (mała sala teatralna MCK, godzina: 17:00)
Kobiety chcące wziąć udział w warsztatach, prosimy o przyniesienie ze sobą następujących części garderoby :
2 szt. części górnej części garderoby ( bluzki, swetry)
2 sztuki dolnej części garderoby ( spodnie, spódnice oraz sukienki)
buty ( najlepiej szpilki
 
Po zajęciach uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe.
Tradycyjnie podczas wydarzenia odbędzie się losowanie, a na uczestniczki czekać będą atrakcyjne upominki.
 
Bilety w cenie 12 zł (seans) oraz 15 zł (warsztaty) wkrótce do nabycia w kasach MCK.
 
Partnerami "Soboty na szpilkach" są:
 
 
 
 
 

Organizator

Miasto Bełchatów