Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Warszawski sen” - spektakl grupy BAT-PodTekst

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl „Warszawski sen” w wykonaniu grupy BAT-PodTekst, który odbędzie się 24 października o godzinie 18:30, w ramach XXIII Jesiennych Spotkań Teatralnych z BAT-em. 

Ostatnia artystyczna wypowiedź grupy BAT-PodTekst powstała na podstawie scenariusza „American Dream” autorstwa Ewy Owerczuk. „Warszawski sen” to historia grupy młodych osób, tworzących zespół muzyczny. W trakcie przygody z talent show muzycy postanawiają złamać wyznawane przez siebie zasady. O pokusie, pragnieniu popularności i współczesnej młodzieży, aktorzy opowiedzą ze sceny sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy 24 października. Wstęp wolny.

Reżyseria: Dominika Szwed - Kipigroch
Występują: Amelia Bochman, Lena Chmiel, Kornelia Chmiel, Paulina Włodarczyk, Julia Zając, Miłosz Włodarczyk, Kalina Kopeć, Zuzanna Frączek, Martyna Życińska, Marta Wojciechowska, Wiktoria Stobiecka, Weronika Nowak, Amelia Błaszczyk

Spektakl "Warszawski sen" odbywa się w ramach Programu, pn. "SPEKTRUM KULTURY", dofinansowanego przez PGE GiEK S.A.

Organizator

Miasto Bełchatów