Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

GIGApasje - podróże z dziećmi

Nadszedł czas na zapowiedź czwartej edycji wydarzenia z cyklu GIGApasje. Podczas imprezy, zaplanowanej na 10 listopada 2017, blogerzy, których życiową pasją są podróże i odkrywanie świata wspólnie z dziećmi, opowiedzą Wam o ekstremalnych wojażach, szukaniu skarbów, grach miejskich i pomysłach na zwiedzanie Polski i świata.

Zapraszamy Was na rodzinne spotkania z Moniką Pawłowską-Radzimierską, Patrykiem Radzimierskim, którzy wspólnie z synem Szymonem (10-letnim blogerem, autorem ksiązki o ekstremalnym Borneo) poznają odległe zakątki świata, a także do udziału w mini-grze prelekcyjnej przygotowanej dla Was przez Aleksandrę, Tomasza i Michasia Dudków - fanów kempingowania i parków rozrywki prowadzących blog "Globtroterek".

Maluchy zachęcamy do udziału w warsztatach przygotowanych przez podróżników z portalu Poznajemyświat.pl podczas, których dowiedzą się więcej o swoich rówieśnikach z całego świata oraz na warsztaty fotograficzne, które poprowadzi Michaś Dudek – 7-letni bloger i podróżnik.

I jeszcze jedna niespodzianka! Na holu MCK PGE Gigantów Mocy obejrzycie wystawę fotografii, których autorami są Malwina i Michał Kołatkwie - bełchatowianie, którzy zwiedzili niemal cały Glob! Swoimi przeżyciami i wpisami z podróży dzielą się na profilu Hapiness Mode i blogu „Wszystko za podróż”.

Wstęp wolny.

Partnerami GIGApasji są: KapitanNauka.pl, Leroy Merlin Polska
Patronat: Polska Organizacja Turystyczna, Portal: Dzieckowpodrozy.pl

"Gigapasje" odbywają się w ramach Programu, pn. "SPEKTRUM KULTURY", dofinansowanego przez PGE GiEK S.A.

Organizator

Miasto Bełchatów