Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Sobota na szpilkach” – edycja zimowa

 

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na zimową odsłonę „Soboty na szpilkach”, która odbędzie się 18 listopada o godzinie 15:30.
W programie: seans filmowy oraz warsztaty rozwoju osobistego.


Nadejściu kolejnej pory roku towarzyszyć będzie cykliczne święto kobiet, które już na stałe wpisało się w krajobraz kulturalny miasta. Tym razem, panie spotkają się w kinie KULTURA aby obejrzeć film, pt. „50 wiosen Aurory” – historię kobiety, która w wieku 50 lat postanawia zacząć wszystko od nowa a następnie wezmą udział w warsztatach z rozwoju osobistego. Podczas spotkania, pn. „Jak żyć nie martwiąc się?”, trener rozwoju osobistego – pani Eulalia Adasiewicz, pomoże odnaleźć optymistyczną stronę życia.
Czy zmartwień da się uniknąć, czy można zmienić swoje nastawienie do świata, by nie koncentrować się tylko na czarnych scenariuszach. Jak zmienić nasze myślenie o przyszłości i zobaczyć ją w cieplejszych barwach – te pytania z pewnością nie pozostaną bez odpowiedzi.

Bilety na seans filmowy (12 zł) oraz warsztaty (15 zł) wkrótce do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz internetowo: www.bilety.mckbelchatow.pl

Opis filmu „50 wiosen Aurory”:

Aurora ma 50 lat. Niedawno rozstała się z mężem, a teraz straciła pracę i dowiedziała się, że będzie babcią. Kobieta czuje się powoli spychana na margines społeczeństwa, ale kiedy przypadkowo wpada na swoją wielką miłość z dawnych lat, postanawia zawalczyć o szczęście. Czy właśnie teraz nadszedł czas, aby zacząć wszystko od nowa? 

Wydarzenie "Sobota na szpilkach” odbywa się w ramach Programu, pn. "SPEKTRUM KULTURY", dofinansowanego przez PGE GiEK S.A.

Organizator

Miasto Bełchatów