Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Z piratami w świat” - spektakl dla dzieci

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na niezwykłe przedstawienie, stworzone przez zespół nauczycieli oraz rodziców Integracyjnego Przedszkola Samorządowego nr 3 w Bełchatowie. Spektakl, pt. „Z piratami w świat” zostanie zaprezentowany 19 listopada o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Kto powiedział, że szkolny teatr jest tylko dla dzieci? Tym razem to nie one będą się spełniać aktorsko na scenie, ale ich rodzice! Wraz z nauczycielami Integracyjnego Przedszkola Samorządowego nr 3, postanowili oni zrobić coś dla swoich dzieci, dając przy tym ujście artystycznym talentom!

Morze, przygoda, piraci i tajemniczy skarb - wilki morskie będą zachwycone! Zresztą nie tylko one, bo historie o piratach uwielbia niemal każde dziecko. Tym bardziej, jeśli historia ta podana jest z humorem i niesie za sobą morał.
Nauczyciele oraz rodzice podopiecznych z Przedszkola nr 3, za pomocą spektaklu zapytają dzieci o to, co jest w życiu najważniejsze? Czy okaże się tym przyjaźń, dobro oraz prawda? A może jednak zwycięży bogactwo i zachłanność? Odpowiedź poznamy w listopadowe popołudnie! Tego dnia z pewnością poczujemy powiew morskiej bryzy i usłyszymy szum prawdziwych fal!

Bilety w cenie 10 zł  do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz internetowo:(www.bilety.mckbelchatow.pl).

Spektakl "Z piratami w świat" odbywa się w ramach Programu, pn. "SPEKTRUM KULTURY", dofinansowanego przez PGE GiEK S.A.

 


 

Organizator

Miasto Bełchatów