Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Klub Podróżnika - Gabon i Sao Tome

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne spotkanie Klubu Podróżnika, które odbędzie się 16 listopada o godzinie 18:00, w sali koncertowej. Gościem będzie Rober Gondek, który opowie o swojej podroży do Gabonu.

Gabon, Sao Tome – góry, goryle, szympansy, mandryle" – to tytuł prelekcji z jaką pojawi się w MCK podróżnik oraz miłośnik Afryki – Robert Gondek. Jego wyprawa do Gabonu została zorganizowana w ramach piątego etapu projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, którego celem jest zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju.
Podczas spotkania Klubu Podróżnika, pan Robert opowie o wyprawach na najwyższe szczyty Gabonu oraz Wyspy Św. Tomasza a także zaprezentuje wykonane na czarnym lądzie fotografie.

Robert Gondek:
Podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki. Za konsekwentną realizację projektu "W drodze na najwyższe szczyty Afryki", otrzymał wyróżnienia w kategorii WYCZYN ROKU 2016, podczas największego i najbardziej prestiżowego festiwalu podróżniczego w Polsce - „Kolosy”. Autor licznych pokazów podróżniczych. Swoje teksty publikował w magazynach: Podróże, Poznaj Świat, NPM, czy All Inclusive.

"Klub Podróżnika" odbywa się w ramach Programu, pn. "SPEKTRUM KULTURY", dofinansowanego przez PGE GiEK S.A.

Organizator

Miasto Bełchatów