Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Halo! Halo! Mikołaju!” - spektakl mikołajkowy

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na mikołajkowy spektakl dla dzieci, pt. „Halo! Halo! Mikołaju!”, który odbędzie się 10 grudnia o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

Twarze przylepione do szyb, nocne warty przed kominkiem, niecierpliwe oczekiwanie – tak dzieci na całym świecie oczekują na przyjście Świętego Mikołaja! Tym razem może on jednak do grzecznych dzieci nie dotrzeć! Więzi go bowiem Królowa Śniegu o lodowym sercu, której celem jest zepsucie dzieciom najpiękniejszego dnia w roku. Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk spróbują z pomocą publiczności odnaleźć i uwolnić Świętego Mikołaja aby mógł on rozdać świąteczne prezenty! Łatwo jednak nie będzie, bo Królowa Śniegu przygotowała trudne zadania do wykonania! Czy im się to uda?

Podczas spektaklu mikołajkowego, dzieci będą miały okazję wykazać się wiedzą, umiejętnościami muzycznymi oraz umiejętnością współpracy w grupie a także zaśpiewać wspólnie świąteczną piosenkę i nauczyć się zimowego tańca!

Bilety w cenie 10 zł można nabywać w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz internetowo: bilety.mckbelchatow.pl

Czas trwania spektaklu: 60 minut

Spektakl „Halo! Halo! Mikołaju!”odbywa się w ramach Programu, pn. "SPEKTRUM KULTURY", dofinansowanego przez PGE GiEK S.A.

Organizator

Miasto Bełchatów