Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

“Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta” - spektakl

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie! Już 2 lutego o godzinie 18:00, na deskach sceny teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy, popularni aktorzy zaprezentują sztukę, pt. “Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta”.

Spektakl “Basia sama w domu...” to zimowa, świąteczna opowieść o dziewczynie, która prowadzi pensjonat w górach. Nowa autostrada niestety minęła pensjonat, i nikt już do niego nie zagląda. W dodatku Basia jest w ciąży. Spodziewane dziecko jest owocem jednej upojnej nocy, a ojciec dziecka nieznany. Śnieżyca, zasypane drogi, Basi kończą się zapasy żywności. Jest wieczór wigilijny. I właśnie w ten wieczór, do pensjonatu, nieoczekiwanie trafia trzech podejrzanych mężczyzn.

W radio, co chwila, podawane są komunikaty o trzech poszukiwanych przestępcach, Basia ma więc prawo myśleć, że to właśnie oni. Rozpoczyna się rozgrywka, rusza spirala wzajemnych podejrzeń i oskarżeń. Mimo to, wszyscy starają się uroczyście i godnie spędzić wigilijny wieczór. I dopiero przy ubieraniu choinki i wigilijnej kolacji każdy z mężczyzn odkrywa swe prawdziwe oblicze i powody przybycia do pensjonatu Basi.

Bilety wkrótce do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.

Organizator

Miasto Bełchatów