Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"Karkonosze jakich nie znacie" - wystawa Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego

Wydarzenia

Już 7 kwietnia na dolnym foyer MCK PGE Gigantów Mocy zagości wystawa fotograficzna Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego. Uroczysty wernisaż rozpocznie się o godzinie 18:00.

zobacz więcej

Warsztaty malowania mebli

Wydarzenia

4 i 11 kwietnia w MCK Grocholice odbędą się warsztaty malowania mebli. Zapraszamy do zapisywania się!

zobacz więcej

Odbiór nagród z wiosennej edycji "Soboty na szpilkach"

Wydarzenia

Podczas minionej "Soboty na szpilkach" wylosowanych zostało kilka Pań, które nie odebrały jeszcze swojej nagrody. Bardzo prosimy o odbiór nagród do dnia 31.03 w Dziale Marketingu (pokój nr 3.40) na I piętrze w budynku PGE Gigantów Mocy. 

zobacz więcej

Urszula na scenie Miejskiego Centrum Kultury

Wydarzenia

Już 23 kwietnia mieszkańcy Bełchatowa będą mieli okazję wziąć udział w koncercie jednej z największych polskich gwiazd – Urszuli. Artystka zagra na scenie MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

Międzynarodowy Dzień Teatru - „Rzecz o wyćwiertalaniu”

Wydarzenia

Bajka, nie-bajka, liryczna i zabawna. Opowieść o mocy przyjaźni, odpowiedzialności i słabościach charakteru. Oto „Recz o wyćwiertalaniu” – spektakl grupy BAT – PKP. Ponownie na deskach sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

Międzynarodowy Dzień Teatru - „Dlaczego dorośli nie mogą latać”

Wydarzenia

BAT - Scena Dorosłych już 28 marca o godz. 19:00 zaprezentuje na scenie teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy spektakl „Dlaczego dorośli nie mogą latać”. 

zobacz więcej

Międzynarodowy Dzień Teatru

Wydarzenia

Wszystkich miłośników teatru zapraszamy na spektakle wystawiane z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, które już na przełomie marca i kwietnia zobaczymy na bełchatowskiej scenie MCK PGE Gigantów Mocy.  

zobacz więcej

"Karczma pod białym łabędziem" otworzy się w Miejskim Centrum Kultury

Wydarzenia

Już 1 kwietnia Miejskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl pt. ”Karczma pod białym łabędziem” w wykonaniu Teatru ANIMAGIA. Przedstawienie odbędzie się w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru.

zobacz więcej

„Przyjdź pokrzyczeć na poetów!”, czyli slam bełchatowski

Wydarzenia

21 marca po raz osiemnasty obchodzony będzie Światowy Dzień Poezji. Z tej okazji z Miejskim Centrum Kultury odbędzie się slam poetycki oraz spotkanie z poetą Maciejem Robertem. Hasło tegorocznego slamu to: „Przyjdź pokrzyczeć na poetów!”.

zobacz więcej

Premiera filmu "Windykatorzy"

Wydarzenia

Już 11 marca o godzinie 17:00 zapraszamy na premierę filmu krótkometrażowego pt. "Windykatorzy" stworzonego przez bełchatowskie NMP Studio.

zobacz więcej
1 2 3 4 5

Organizator

Miasto Bełchatów