Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Malarstwo Zdzisława Murlikiewicza” - wystawa

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę obrazów autorstwa Zdzisława Murlikiewicza, które będzie można oglądać od 2 lutego, na dolnym foyer MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

„Sobota z planszówkami” - edycja styczniowa

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną odsłonę cyklu: „Sobota z planszówkami”, podczas której będzie można pograć w najciekawsze gry planszowe. Wydarzenie odbędzie się 27 stycznia w godzinach: 14 – 18, w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy. Wstęp wolny.

zobacz więcej

"Mana" - wystawa Jakuba Stępnia

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Jakuba Stępnia. Wernisaż wystawy, pn. „Mana” odbędzie się 10 lutego o godzinie 18:00, w Galerii MCK. Prace będzie można oglądać do końca lutego.

zobacz więcej

Wieczór komedii w kinie KULTURA

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na komediowy wieczór filmowy, który odbędzie się już 26 stycznia, w kinie KULTURA. Na ekranie ogromna dawka dobrego humoru!
 

zobacz więcej

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - koncert

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert legendy polskiej muzyki pop – zespołu Varius Manx & Kasi Stankiewicz, którzy wystąpią na scenie sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy 8 marca o godzinie 18:00.

zobacz więcej

55 lat Towarzystwa Fotograficznego w Radomsku - wernisaż jubileuszowej wystawy

Wydarzenia

Miejski Centrum Kultury w Bełchatowie wraz z Bełchatowskim Towarzystwem Fotograficznym zapraszają na wystawę Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa z Radomska, z okazji 55 – lecia istnienia. Wernisaż jubileuszowej wystawy odbędzie się 23 stycznia o godzinie 18:00, na górnym foyer MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

Spektakl muzyczny - "Klimakterium"

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl, pt. „Klimakterium i już”, który odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 18:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Na scenie zobaczymy gwiazdorską obsadę!

zobacz więcej

Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem"

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl, pt. „Przygoda z ogrodnikiem”, który odbędzie się 17 marca o godzinie 18:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

VI koncert kolęd, pn. „Oto o północy”

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na VI koncert kolęd, pn. „Oto o północy”, który odbędzie się 12 stycznia o godzinie 19:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Na scenie wystąpią zespoły: Paraklet, Schola Gaudium oraz przyjaciele!

zobacz więcej

Koncert charytatywny dla Natanka

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się 20 stycznia o godzinie 16:00, na sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. 

zobacz więcej
1 2

Organizator

Miasto Bełchatów