MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kadra

Dyrekcja

Damian Nowak
- Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury

Paulina Broncel
- Zastępca Dyrektora ds. Kina i Marketingu

 

Dział Techniczny

 

Katarzyna Leśniak

- Kierownik ds. Administracyjno - Technicznych

 

Piotr Wionczyk
- gł. spec. ds. obsługi i konserwacji urządzeń informatycznych


Koordynatorzy Działów

 

Mariola Biniek   
- Koordynator Działu Artystyczno - Plastycznego

 

Jacek Olejnik  
- Koordynator działu Kino

 

Agnieszka Kuchnik
- Koordynator działu ds. Ekspozycji GM


Sekretariat


Elżbieta Kwiatkowska
- Specjalista ds. biurowych i archiwum

Aleksandra Krzak

- Specjalista ds. administracji
 

Dział Kadr

Sylwester Gabinowski
- Specjalista ds. kadr

Dział Artystyczno - Plastyczny

Agnieszka Bielska
- Główny Instruktor ds. animacji i imprez
 

Mariola Biegańska
- Główny instruktor ds. animacji i imprez;
 

Mirosława Świtoń
- Starszy Instruktor ds. animacji i imprez
 

Michał Stempczyński

- Instruktor ds. Animacji i Imprez
 

Anetta Wojtuch
- Starszy instruktor tańca

Małgorzata Kucharska

- Starszy instruktor plastyk
 

Alicja Przydryga
- Instruktor plastyk
 

Monika Bartłomiejczyk
- Instruktor plastyk
 

Dział ds. Ekspozycji Giganty Mocy


Katarzyna Dendek
- Instruktor - Przewodnik

Ilona Froncala
- Instruktor - Przewodnik

Martyna Guderska
- Instruktor - Przewodnik

Jolanta Szurgot
- Pracownik obsługi klienta

Agnieszka Siwczyk
- Pracownik obsługi klienta
 

 

Specjalista ds. Pozyskiwania Środków Zewnętrznych


Anna Frysz
- Specjalista ds. Pozyskiwania Środków Zewnętrznych

 

Agata Śmigiel - Ławska
- Specjalista ds. Pozyskiwania Środków Zewnętrznych

Dział Finansowy


Karolina Osińska
- Główny księgowy

Monika Nowak
- Specjalista ds. rozliczeń finansowo-księgowych

 

Sylwester Gabinowski

- Specjalista ds. rozliczeń finansowo-księgowych

Emilia Gabryanczyk-Sobaniec
- Główny Kasjer
 

Marta Sikorska - Stelmaszczyk
- Referent ds. rozliczeń finansowo-księgowych
 

Katarzyna Krawczyk
- Kasjer
 

Aleksandra Wojtal
- Kasjer
 

Anika Ryłka
- Pracownik obsługi klienta


Dział Marketingu

 

Karolina Oleksiewicz - Hoffer
- Główny specjalista ds. marketingu
 

Katarzyna Florczyk
- Grafik komputerowy

Anna Staniaszek
- Specjalista ds. marketingu

Anita Urbaniak
- Specjalista ds. marketingu

 

Kino Kultura

 

Robert Gadecki
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych

 


Dział Audiowizualny

 

Artur Popławski    
- Główny akustyk
 

Seweryn Różyło
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych
 

Jarosław Sobutkowski
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych
 

Michał Pierzchała
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych

 

Arkadiusz Szafrański
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych
 

 

Dział gospodarczy

Mirosława Gorzelak
- starsza woźna

Bożena Kazimierczak
- starsza woźna

Barbara Siwek
- starsza woźna

Monika Mordaka
- szatniarz

Grzegorz Rychlewicz
- kierowca - rzemieślnik

Barbara Szymańska
- starsza woźna

Maria Zając
- starsza woźna

Barbara Kucharska
- starsza woźna

Agata Hofman
- szatniarz

Organizator

Miasto Bełchatów