MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kabaret Hrabi w MCK

Wydarzenia

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż z przyczyn od nas niezależnych występ Kabaretu "HRABI" program pt. "Wady i waszki" zaplanowany na 27 lutego o godz. 16.00 odbędzie się 21 marca 2021 o godz. 16.00. Jednocześnie informujemy, że zakupione Bilety na występ z 27 lutego 2021r. zachowują ważność i będą honorowane w dniu występu tj. 21 marca 2021.

Za zmiany serdecznie przepraszamy. Do zobaczenia. 

zobacz więcej

Festiwal HumanDoc

Wydarzenia

Najlepsze filmy Festiwalu HumanDoc gościły w grudniowych repertuarach kina Kultura od kilku lat. W tym roku Festiwal do końca grudnia możecie zaprosić na własne, domowe ekrany!

zobacz więcej

Wesołych Świąt i Pomyślności w Nowym 2021 Roku!

Wydarzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2021 Roku pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości, wszelkiej pomyślności i samych radosnych chwil! 

Dyrekcja i Pracownicy Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie.

zobacz więcej

Premiera SINGLA – ,,Przebudzenie moje”

Wydarzenia

W dniu 11.12.2020r. odbyła się premiera SINGLA – ,,PRZEBUDZENIE MOJE” do muzyki i aranżacji Arkadiusza Załęcznego i słów Elżbiety Kołatek.

zobacz więcej

Konkurs wokalny online "Małe Gwiazdy 2020" - rozstrzygnięty!

Wydarzenia

Kolejna edycja konkursu wokalnego pn. "Małe gwiazdy" za nami. W tym roku, ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną castingi odbyły się online. Do konkursu przystąpiło 30 uczestników z powiatu bełchatowskiego w wieku od 6 do 9 lat.

zobacz więcej

Rodzinny Konkurs Plastyczny "Wieniec Bożonarodzeniowy" rozstrzygnięty

Wydarzenia

Rodzinny Konkurs Wieniec Bożonarodzeniowy został rozstrzygnięty. Konkurs adresowany był do uczniów bełchatowskich szkół podstawowych - klasy I-III.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów